KONST / Litografier / Litografi 14719357
nr 1471 9357
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Litografi, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 29x33-40x31 cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:29:46
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr